Росія планує об'єднати так звані "республіки" на Донбасі.

Таку думку висловив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, в ефірі українського каналу.

"За нашими даними, на території Луганська поширюють листівки з текстом, потрібно об'єднатися в єдину республіку. Людей потихеньку готують до такого об'єднання. Наступним кроком буде поширення таких закликів в ЗМІ на окупованих територіях", - сказав Клименко.

Крім того, він зауважив, що в окупованій Луганщині не виключають, що в подальшому буде об'єднання з Україною. У Донецьку від таких новин справжня гарячка. Там відразу починають говорити про порушення Мінських угод.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Показати ще

Бунт в "ЛНР": Плотницького звинувачують у фальсифікації

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в планах російського президента Володимира Путіна насправді немає ніяких поступок українській стороні - відразу після закінчення виборів в РФ він збирається погодитися на заміну військ по всій території Луганської та Донецької областей миротворчими силами ООН. Тільки ось зробить це заради власної вигоди, поставивши умову про повну відсутність контролю офіційного Києва.