Київський районний суд Харкова визнав винним Гната Кромского, відомого як "Топаз", в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, колегія суддів засудила Кромского до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокуратура вимагала 15 років.

Після того, як вирок вступить в силу, Топазу за гратами залишиться провести близько двох років. Оскільки термін в СІЗО йому зарахували по "закону Савченко".

"Результатом сьогоднішнього оголошення вироку стало 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокуратура Харківської області отримає вирок і, при наявності законних підстав, буде подавати апеляцію. За нашими підрахунками, з огляду на застосування так званого закону Савченко йому залишиться відбувати покарання десь близько двох років ", - сказала прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Гнату Кромское ставляться три статті Кримінального кодексу - зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 1 ст. 110), участь в масових заворушеннях (ч.1 ст. 28 ч. 1, 2 ст. 294) і незаконне заволодіння авто (ч .2 ст. 28 ч. 2 ст. 289).

Знаменитий Топаз

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Росія цілеспрямовано йшла до вторгнення в Україну. І так званий гуманітарний конвой слугував прикриттям Кремля його стратегічних планів по захопленню українських територій на південному сході.