Ще з 2014 року прокурор Павло Головко активно виступав у суді проти активістів Революції Гідності. Але тепер за фатальним збігом обставин саме йому, на посаді співробітника Департаменту спеціальних розслідувань, довірили розгляд справ Майдану.

За ним помічені неодноразові спроби домогтися арешту активістів Романа Тисівського і Едуарда Крижанівського. Останній запевняє: слухання тоді минуло підозріло швидко, всіх відправили "під одну печатку" до Лук'янівського СІЗО.

Встигла відзначитися і прокурорська дружина Аліна. Під дівочим прізвищем Мінчук вона просила про тримання під вартою 72-річного пенсіонера Миколи Пасічника. Його затримали у Києві 22 січня і сильно побили, повідомляють "Наші гроші".

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський, Антон Геращенко і Денис Монастирський прокоментували розстріл солдатів у Дніпрі: "Якою треба бути мерзотою..."

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

"До самого вечора нас тримали роздягнутих, двері настіж, на вулиці - мороз. Аж на другу ніч нас привезли в суд. Суд був вночі. Я сидів за ґратами і кров на вусах обламував", - згадував Пасічник.

Цікаво, що жодної ухвали у цих справах ви не знайдете у Єдиному реєстрі судових рішень. Зараз же Головко прекрасно себе почуває, працює старшим слідчим і навіть не вказав у так званій "анкеті доброчесності" такі компрометуючі факти.

І не дивно, адже такий самий документ за схожим сценарієм заповнила і його обраниця Аліна Головко, яка зараз працює в Київській місцевій прокуратурі №6 (Печерський район).

Від будь-яких коментарів подружжя відмовилося.

Дивіться: Прокурори Майдану. (Анти)революція ГПУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися важливі докази у справі про вбивство активіста Майдану Сергія Нігояна.