Громадянина України Станіслава Клиха, який відбуває 20-річний термін в російській колонії суворого режиму, перевели до лікарні в Челябінській області з Верхньоуральської в'язниці. Його звинувачують в участі в бойових діях в Чечні в 1990-х роках.

Як розповіла російському порталу правозахисниця Тетяна Щур, вона дізналася про це 15 серпня, але до сих пір не знає, в якій із лікарень утримують ув'язненого. Тут одне з двох: або Обласна психоневрологічна лікарня № 5 в Магнітогорську, або ЛПУ-3 в Челябінську. Місцеві адвокати робили запити в обидва заклади, проте їм прийшли відповіді, що ні в одній з установ Клих на обліку не стоїть.

Адвокат Станіслава Ілля Новиков розповів, що повинен був відвідати підзахисного у в'язниці, проте там його не виявилося. Де він - йому невідомо. "Куди його повезли, нам точно не кажуть. Ми можемо здогадуватися, що це лікарня в Челябінську, приблизно розуміємо яка, але свіжих відомостей, що він там, у нас немає", - резюмував Новіков.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в справі 19-річного кремлівського в'язня з'явилися важливі деталі, на які суд не звертає уваги.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще