Громадянина України Станіслава Клиха, який відбуває 20-річний термін в російській колонії суворого режиму, перевели до лікарні в Челябінській області з Верхньоуральської в'язниці. Його звинувачують в участі в бойових діях в Чечні в 1990-х роках.

Як розповіла російському порталу правозахисниця Тетяна Щур, вона дізналася про це 15 серпня, але до сих пір не знає, в якій із лікарень утримують ув'язненого. Тут одне з двох: або Обласна психоневрологічна лікарня № 5 в Магнітогорську, або ЛПУ-3 в Челябінську. Місцеві адвокати робили запити в обидва заклади, проте їм прийшли відповіді, що ні в одній з установ Клих на обліку не стоїть.

Адвокат Станіслава Ілля Новиков розповів, що повинен був відвідати підзахисного у в'язниці, проте там його не виявилося. Де він - йому невідомо. "Куди його повезли, нам точно не кажуть. Ми можемо здогадуватися, що це лікарня в Челябінську, приблизно розуміємо яка, але свіжих відомостей, що він там, у нас немає", - резюмував Новіков.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в справі 19-річного кремлівського в'язня з'явилися важливі деталі, на які суд не звертає уваги.

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще