Список кандидатів у президенти України на наступні вибори поповниться ще одним дуже відомий прізвищем. Український шоумен, продюсер та співак Андрій Данилко, який прославився своїм сценічним образом – Вєркою Сердючкою, виявив бажання спробувати себе в абсолютно новій ролі.

Про це заявив Данилко журналісту, який цікавився цього президентськими амбіціями, - пише "КП Україна".

За словами Данилка, вын був би не проти разом зі співаком Святославом Вакарчуком та гумористом Володимиром Зеленським стати трійкою зіркових кандидатів на пост глави держави.

"Я нічого в цьому страшного не бачу, якщо я буду третім. Бог любить трійцю. Було б добре", - відповів Данилко.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Разом з цим шоумен згадав, що його часто критикують нібито за незнання української мови.

"Але ви ж не професіонал, мову не знаєте" - кажуть. Я мову знаю, у мене немає досвіду спілкування", - зізнався він.

Лікар Комаровський розповів, чому б не пішов у президенти

Відомий в Україні педіатр Євген Комаровський не збирається балотуватися в президенти в 2019 році: причина тому - небажання наражати близьких на небезпеку і накликати на родину проблеми. А вони, на думку медика, просто неминучі.

Дивіться: Вибори в Україні. Чи будуть дострокові?

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства. Віталій Кулик розповів про те, що на майбутніх президентських виборах українці зіткнутися з досить незвичайними кандидатами, які будуть "грати роль спойлерів або скунсів". Вони будуть покусювати провідних кандидатів, грати на їх ніші і до моменту реєстрації всіляко псувати їм картину.

Також ми писали про те, що соцопитування показали, як змінилась думка українців щодо кандидатів на президентські вибори. Останні дослідження показали, що Володимир Зеленський та Святослав Вакарчук перемагають Юлію Тимошенко.

Основними факторами вибору кандидата респонденти назвали відсутність за ним корупційного шлейфу і нечесно нажитого майна (44%) та налаштованість на зміну країни (43%).