Відомий в Україні педіатр Євген Комаровський не збирається балотуватися в президенти в 2019 році: причина тому - небажання наражати близьких на небезпеку і накликати на родину проблеми. А вони, на думку медика, просто неминучі.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це Комаровський заявив в ефірі українського телеканалу."Сьогодні я скажу, що йду в президенти, а завтра у моєї дитини знайдуть наркотики, а про мою дружину почнуть писати гидоти. Я маю право ризикувати ними? Ви вважаєте, я маю право ризикувати своїми дітьми?", - резонно зазначає чоловік.

Комаровський визнає, що у нього були б всі шанси перемогти не тільки в першому, але і в другому турі, проте безпека близьких людей для нього на першому місці.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

"Як тільки я скажу, що я кудись йду, я чудово знаю, що я переговорю будь-якого політика України, що в другому турі з будь-якою людиною, я переможу (переможу. - авт.) неодмінно! Я не маю можливості ризикувати життям своїх близьких!", - заявив педіатр.Медик зазначив також, що за нинішньої ситуації в політиці людині, що дотримується власних принципів, загрожують серйозні проблеми.

"Зараз купа мерзотників і негідників організовують проти мене інформаційні кампанії. Нахріна мені це треба?", - сказав Комаровський і з ним важко не погодитися.

Він додав, що неможливо нормально побудувати політичну кар'єру "в країні, де депутат може вдарити людину в прямому ефірі і залишитися безкарним".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українські лікарі обікрали смертельно хворих малюків. У процесі розслідування гучної справи щодо розкрадання ліків з "Охматдиту" з'ясувалося, що найбільша нестача медикаментів була у відділенні інтенсивної хіміотерапії.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвіяла міф про флюорографію. За словами спеціаліста, проведення масових флюорографічних обстежень у здорових людей не допоможуть запобігти захворювання на туберкульоз.