У процесі розслідування гучної справи щодо розкрадання ліків з "Охматдиту" з'ясувалося, що найбільша нестача медикаментів була у відділенні інтенсивної хіміотерапії.

"Недостача всього ліків на суму понад 8 мільйонів гривень була виявлена в шести відділеннях "Охматдиту". І найбільша – у відділенні інтенсивної хіміотерапії", - повідомив керівник столичної прокуратури №10 Роман Гавриш.

За його словами, одна з підозрюваних у розкраданні медикаментів, завідувачка аптечним складом лікарні, звільнилася із займаної посади і більше не працює в "Охматдиті".

Ще шість фігуранток справи – старші медсестри – поки продовжують працювати на раніше займаних посадах. Оскільки поки що ніяких розпоряджень про їх усунення від правоохоронних структур не надходило, а підстав для їх звільнення немає.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Нова ж завідувачка аптечним складом Тетяна Люта стверджує, що взяти що-небудь зі складу безконтрольно неможливо.

"Відділення оформляє замовлення на необхідну кількість ліків у трьох примірниках, які засвідчуються завідувачами, заступником головного лікаря і бухгалтером. І тільки потім старша медсестра відправляється з ними на склад для отримання медикаментів", - зазначила Люта.

Без цих документів отримати ліки не можна. Кожен медикамент дається тільки за призначенням для пацієнта. Як зазначили в прокуратурі, в ході розслідування були виявлені факти підробки бухгалтерських документів та інші порушення.

Зі складу Охматдиту вкрали ліків на 7 млн гривень

Раніше портал "Знай.uа" розповідав історію неймовірної халатності лікарів і чиновників. У підвалах маленькій лікарні 6 років ховали обладнання на мільйони. У лікарні Первомайська, що в Миколаївській області, 6 років приховували новий мамограф, поки обладнання не вийшло з ладу, не пропрацювавши жодного дня.

Апарат для ранньої діагностики онкологічних захворювань молочних залоз поступив в лікарню ще в 2012 році, на ньому жінки міста могли обстежитися безкоштовно. Але апарат простоював на холодному складі, а жінки були змушені за гроші робити мамографію в приватній клініці.