Вибух гранати в Нікопольському суді був цілком очікуваним, якщо враховувати обстановку, що загострилася.

Відповідну думку висловила блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва в Facebook.

"Чоловік підірвав дві гранати в Нікопольському суді. Бо суд над убивцями сина знову перенесли. Такого самосуду в судах ще не було. Тепер є. І це дзвіночок. Справа ця була суто кримінальна, але є одна сумна тенденція: затягування і переноси судових слухань", – написала блогер.

За її словами, адвокати Євромайдану розповідали про важкий психологічний стан родичів Небесної сотні. Вона зазначила, що розчарування і безсилля випалюють всі емоції в момент, коли суди над "тітушками" і "беркутятами" переносяться або відтягуються. Бо люди хочуть крові.

"Це нормально ненавидіти вбивцю кровного родича аж до його знищення. В київських судах давно рамки є. І сумки перевіряють. На резонансних справах чи в преміум-судах так точно. Нікопольський і низка їм подібних — там пронести гранату до зали і зірвати — раз плюнути", – зазначила блогер.

Популярні новини зараз

Помер дворічний малюк, який обгорів у зачиненій машині: "Артемко мучився 5 місяців"

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Показати ще


Вона назвала подію символічним підсумком четвертої річниці Майдану, а також попередження тим, хто прикривається в судах пулом адвокатів, інвалідністю або нишком носить гроші родичам жертв.

"Гранати, постріли, бомби у дворі суду — це було давно очікувано. Особливо після рішень по сепарах, мінстру ЛНР з вугільних питань і фігурантів 2 травня в Одесі. Одного ж піймали потім і вклали в реанімацію?", – заявила Данилюк-Ярмолаєва.

За її словами, в цьому легкому почутті сатисфакції є один великий недолік: гранатометник загинув, а його два ворога залишилися живі. А конвоїр і секретарка суду просто виконували свою роботу, і є випадковими жертвами.

Як повідомляв портал "Знай.uа", підсудний помер під час надання допомоги. Вибух пролунав об 11:20 30 листопада. Батько підсудного після оголошення перерви на засіданні суду витягнув дві гранати і підірвав.