Майже удвічі збільшила за останній рік Росія кількість військової техніки на кордоні з Україною на базах в Валуйках і Богучарі.

Як передає InformNapalm, агресор формує нові ударні частини на західному напрямку, на кордоні з Україною, за 150 км від умовної лінії розмежування сил на Донбасі.

За даними міжнародного розвідувального співтовариства, чимало техніки та озброєння Росія зняла зі зберігання й перекинула поближче до нашої країни.

Популярні новини зараз
Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

"Техніка маркується ідентичними тактичними знаками (ТЗ) , що і озброєння 2 армійського корпусу (АК) російських окупаційних сил "ЛНР". Ці розвідувальні ознаки дозволяють припустити, що РФ продовжує підготовку до масштабної військової операції з елементами гібридності", – йдеться у розслідуванні.

Висновки спостерігачів підтверджені численними фотографіями з супутників і соцмереж.

InformNapalm констатує формування 3-ї мотострілецької дивізії у Воронезькій області за 45 км від українського кордону та 144-ї мотострілецької дивізії під Смоленськом.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", журналіст розповів про "теплий прийом" для Путіна у випадку повномасштабного вторгнення його армії на Донбас.