У Донецькій області біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" тривають вибухи, робота КПВВ залишається заблокованою.

Цю інформацію повідомили в Державній прикордонній служби України.

У повідомленні сказано, що пожежу неподалік КПВВ "Новотроїцьке" досі не локалізували через постійну детонацію вибухонебезпечних предметів. Пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування не здійснюється.

Нагадаємо, що результати зустрічі Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом Майком Пенсія озвучив посол України в США Валерій Чалий, який також був в українській делегації.

За його словами, на зустрічі прозвучали три важливі для України месенжи. Перший – від президента Трампа, який заявив, що Сполучені Штати будуть підтримувати Україну. Зокрема, Вашингтон буде більш активно намагатися врегулювати ситуацію на сході країни.

Другий месенж, який прозвучав дуже чітко, стосується визнання Америкою ролі Росії в дестабілізації України з-за протистояння на Донбасі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", під час бойових дій під Іловайском Донецької області 24-29 серпня 2014 року загинуло більше двох сотень росіян. Дану інформацію повідомив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Україна планує купити у США три новітні системи протиповітряної оборони вартістю $750 мільйонів за одну одиницю. Відповідний запит вже направили в білий дім.