Вибухи на складі боєприпасів в околицях Балаклії Харківської області припинилися. Про це повідомив начальник управління зі зв'язків з громадськістю Збройних Сил України підполковник Богдан Сеник, передає Радіо Свобода.

За словами Сеника, кількість вибухів стала зменшуватися після 15:00, а за станом на 16:12 їх уже не було. Наразі триває комплексна локалізація пожежі. За рішенням місцевої адміністрації евакуювали людей з найближчих будинків.

Для ліквідації пожежі залучили два пожежних танки, інженерну машину розгородження, вісім пожежних автомобілів, літак Ан-32 і вертоліт Мі-8.

За словами спікера, особовий склад, який залучався до розмінування території, евакуювали.  За його словами, в даний час, за інформацією з різних джерел, жертв і травмованих немає ні серед військовослужбовців, ні серед цивільних.

Сеник також додав, що не має інформації про те, чи багато залишалося боєприпасів на території, де відбувається пожежа.

Спікер підкреслив, що причин для паніки немає.Як повідомляв портал "Знай.ua", 3 травня на технічній території 65 арсеналу в Балаклії почалася серйозна пожежа після того, як співробітники провели плановий підрив бойових припасів, які не розірвалися внаслідок минулорічної пожежі.

Як повідомив мер міста Балаклія Іван Столбовий, у четвер, 3 травня, відбувалися планові підриви снарядів, які не можна було вивезти з арсеналу. Після чого в районі арсеналу у двох місцях почалось загорання, що призвело до детонації тих снарядів, які лежали на частині території.

З будинків, які розташовані близько до пожежі на території складу військової зброї, евакуювали людей.