В наступному місяці після змін в законодавстві українці залишилися без травневої міні-відпустки, зате передбачено скорочення робочих змін у дні перед святами.

Так, в суботу, 5 травня (перенесення з понеділка, 30 квітня) та у вівторок, 8 травня – зміни скоротять на одну годину. Вихідними будуть Дня праці 1 травня (вівторок) і День перемоги, 9 травня (середа). Крім того, на понеділок, 28 травня, переноситься святкування Трійці (українці відпочиватимуть з 26 по 28 число).Кабінет міністрів України рекомендував керівникам підприємств і установ з п'ятиденним робочим тижнем і двома вихідними у суботу та неділю, перенести робочі дні наступним чином: у зв'язку зі святкуванням Дня праці - з понеділка, 30 квітня, на суботу, 5 травня; святкуванням Дня Конституції - з п'ятниці, 29 червня, на суботу, 23 червня; у зв'язку з Різдвом Христовим - з понеділка, 24 грудня, на суботу, 22 грудня.Крім того, пропонується перенести робочий день з понеділка, 31 грудня, на суботу, 29 грудня.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що економісти вважають, що українці забагато відпочивають як для статусу "бідної" країни, підтверджуючи це значними цифрами: крім відпустки, громадяни, які працюють офіційно і отримують всі соціальні блага у зв'язку з цим, відпочинуть в 2018 році 115 днів, і це не рахуючи законної відпустки.

Ми також писали про те, як вибрати найкращі варіанти і розповіли, де в Україні можна чудово відпочити навесні.

Тим, хто планує закордонну відпустку, доведеться забути про дешеві Єгипет і Туреччину, адже туроператори різко підняли ціни через наплив російських туристів. Тому тепер українцям на бажаний курорт доведеться відкладати довше і більше. Портал "Знай.ua" повідомляв про те, які сюрпризи українцям приготувала погода на середу, 11 квітня.