Те, скільки українці відпочивають на рік говорить про те, що нашу країну назвати "бідною" не можна.

Так висловився економіст Борис Кушнірук, - пише "Сегодня".

"Багато чого залежить від усвідомлення людьми того, що потрібно працювати, і працювати багато. Те, що у нас занадто багато, як для бідної країни, святкових днів - це факт", - сказав він.

Також Кушнірук висловив свою думку щодо "довгих вихідних" українців.

"Перенесення мають сенс. Наприклад, якщо свято припадає на четвер, то дуже велика ймовірність того, що в думках працівників п'ятницю вже буде напіввихідним днем. Коли люди приходять на роботу всього на один день, між двома вихідними, вони знаходяться в стані" а навіщо нам сьогодні працювати?", - підкреслив експерт.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Українці влаштували дику гулянку на кладовищі в поминальні дні: шашлики серед могил

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

В Україні у 2018 році громадяни матимуть 115 вихідних, не враховуючи відпустку.

На такі заяви економістів українці звісно ж відреагували досить бурхливо та нагадали, чим на роботі займають народні обранці, які часто віддають перевагу "посидіти" в соцмережах чи пограти в ігри на своєму смартфон, коли в Раді вирішуються важливі для країни питання.

"Розваги депутатів у Верховній Раді. Хтось грає в шахи, хтось читає новини, інші скролять стрічку Facebook", - сказано під фото.

"Форменого нехлюйство. Так що кардинальне зменшення кількості нардепів - невідкладна справа",

"Потрібно Раду перейменувати на гейм-клуб", - пишуть користувачі мережі.

Чим зайняті народні депутати в Верховній Раді

Як повідомляв портал "Знай.ua", весна у повному розпалі, погода нас щодня тішить теплом та сонцем і українці все більше задумуються про відпустку, або де гарно провести вихідні. Портал зібрав найкращі варіанти та розповів, де в Україні можна чудово відпочити весною.

Тим, хто планує закордонну відпустку, доведеться забути про дешеві Єгипет та Туреччину, адже туроператори різко підняли ціни через наплив російських туристів. Тому тепер українцям на омріяний курорт доведеться відкладати довше та більше.