Батьки дуже люблять засуджувати низьку культуру в сучасних мультиках, нездорову дитячу прихильність до комп'ютерних ігор, а після - саджати дитину за гаджет. Ми всі прекрасно знаємо про шкоду цукру, але як тільки хочемо пригостити дитини, тут же вручаємо цукерки, солодку вату або морозиво. Це спрацює навіть у тому випадку, якщо поруч лежать фрукти, ягоди або інша корисна солодкість.Тренер з батьківсько-дитячих відносин Ірина Сергєєва пояснила, чому так відбувається. Головне, що ми повинні зрозуміти: солодке і гаджет - це найперший варіант, який приходить нам в голову, а тому і найгірший. Чому? Тому що це просте рішення, яке дає миттєвий результат, однак позбавляє чадо реальної користі і можливості отримати те, що їй дійсно необхідно.

У більшості випадків батьки чинять так тому, що це позбавляє їх головного болю, чим зайняти дитину: щасливий і дорослий, у якого з'явилася вільна хвилинка, і чадо, якому тепер не нудно. Ось тільки енергія від солодкого згасне через півгодини, разом з нею піде і гарний настрій. А віртуальна реальність вимотає дитини через годину-другу. Всі знають про шкоду, але кого ж цього зупиняє.

Причина №2: ми підсвідомо намагаємося оточити дитя тим, чого нам самим не вистачало в дитинстві. Особливо це стосується дитинства радянського: батькові чи матері здається, що краще, що можна принести, це хороший одяг, наворочена іграшка і багато солодощів. Ось тільки сучасна дитина навряд чи це оцінить: це ви вважаєте такі презенти великим подарунком долі, а чадо ж оточене ними з самого народження.Що робити? Ми повинні пам'ятати про те, що є мішенями для маркетингу з самого дитинства, що вже говорити про наших дітей. Логічно, що дитина, яка перебуває під впливом реклами, оточення і масової культури, хотітиме саме мультики і солодке. Тобто дитя попросить найпростіше і зрозуміле, але те, що приготували відділи маркетингу для ваших грошей. Якщо у вас є вільний час - всього лиш година або цілий день - направте всю свою увагу на дитину. Запитайте, чого вона хоче. Після того, як вона назве вищеперелічене, попросіть назвати щось не зі звичного списку. А тепер почекайте, поки дитя оклигає від шоку і почне говорити. Виберіть зі сказаного те, що вам сподобається і відкривайте новий світ разом зі своїм чадом.

Популярні новини зараз

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще


Дозвілля вийде на новий якісний рівень, що гарантує хороші спогади про проведений час і міцну прив'язаність до уважних батьків. Власне, чого і намагалися досягти.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що таке школа майбутнього і в чому її особливості.