Перше, що ми робимо вранці, дійсно може задати ритм і настрій до кінця дня. Іноді пробудження після неспокійного сну може призвести до розгубленості. Вранці можуть відвідати мільйон думок і почуттів, які проникають в наш мозок. Ось де допоможе метод запису ранкових думок.

Іноді дуже складно зосередитися на справах, особливо, коли немає настрою або будь-які події збили вас із пантелику. Вам допоможуть поради психологів, які знайшли три методи, щоб задати ритм на цілий день.

Ранкові сторінки
Починаючи з ранкового написання трьох повних сторінок чистого потоку свідомості, ви можете отримати підказку, щоб направити свої дії протягом дня у правильне русло.

Встановіть намір на день
Наша сучасна життя сповнене перегонів до мети або до фінішної лінії. Ми ніколи свідомо не думаємо про те, що відбувається зараз. Майбутнє настільки спокусливо, щоб зосередитися на тому, що наші думки затуманюються, і ми щосили намагаємося оцінити момент. Встановлення цілей протягом дня може наблизити нас до мрії, до якої ми прагнемо. Вранці скажіть собі: «Сьогодні, коли мій розум блукає, я збираюся зосередитися на теперішньому моменті». Повернувшись назад, ви можете допомогти зосередитися на найнеобхідніших речах.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Переміщення тіла
Щоб ваш розум працював протягом дня, ви повинні почати зі свого тіла. Ваш розум підлаштовується до дій тіла і навпаки. Якщо ви залишаєтеся нерухомим весь день, ваш розум буде цьому прикладу. Тому, щоб зосередитися, почніть з рухи вашого тіла. Навіть кілька простих розтяжок вранці направлять вас на досягнення мети. Просто заходьте на Youtube і знайдіть просту 5-хвилинну програму тренування. Навіть просто вибухова музика, коли ви готуєтеся на роботу дасть вам той імпульс, який вам необхідний для продуктивного дня.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що різке зниження фізичної активності навіть за малий термін може призвести до незворотних наслідків. Тому навіть сама коротка ранкова зарядка допоможе тримати організм в тонусі.