Може життя поруч з птахами допомогти вашому психічному здоров'ю? У доповіді науковців йдеться про те, що людина дбайливо спостерігає за природою, виявивши, що її позитивний вплив покращує настрій та загальний психічний стан, налаштовує людину на великі справи і таким чином ми покращуємо свій добробут.

Дослідники вважають, що у птахів є особливий ефект, тому що вони є одним з найбільш легко видимих елементів природи, навіть у міських просторах. Незалежно від породи птахів їх присутність дуже цінне.

У дослідженні говориться: «Ми демонструємо, що з п'яти перевірених характеристик природи, рослинного покриву та велику кількість різних птахів серед нас були позитивно пов'язані з більш низькою поширеністю депресії, занепокоєння і стресу».

Ви живете поблизу птахів? Це позитивний досвід у вашому житті? Медики відзначають, що більшість людей відзначили той факт, що тваринний світ допомагає абстрагуватися від щоденної суєти, покращує настрій.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Показати ще

Адже це не міф, тому, навіть маючи пару вихідних днів, при гарній погоді, ми відразу вирушаємо на природу, щоб набратися сил і возз'єднатися з природою.
Як показали попередні дослідження експертів, де було доведено, що міська суєта, а особливо життя в мегаполісах призводять до стресу і депресивних станів, особливо тих людей, які живуть у багатоповерхівках.

Тому частіше слухайте спів пташок, вимикайте всі думки і насолоджуйтеся чудесами природи.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що мегаполіси тим і відрізняються, що в них живе велика кількість людей, працює більше виробництв, їздить більше машин. Це призводить до забруднення повітря, швидше розповсюджуються інфекції із-за високої скупченості населення. Найбільш небезпечним фактором вважаються шкідливі речовини, які згубно впливають на здоров'я людини. Забруднення повітря стоїть на другому місці в рейтингу згубного впливу на організм. Щоб захистити себе від цього впливу намагайтеся попереджати появу інфекції, робіть профілактичні щеплення, а в період епідемій краще уникати великого скупчення людей. Якщо є можливість перебувати вдома, то краще скористайтеся нею, щоб не заразитися. Фахівці рекомендують вживати більше вітамінів і вживати продукти, які підвищують імунітет.