Щодня в Україні викрадають до трьох десятків машин, причому особливою популярністю користуються елітні автомобілі.

У порівнянні з минулим роком дана кількість удвічі менша, проте не є приводом заспокоюватися. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін

За його інформацією, злодії викрадають на підконтрольній Україні території дорогі машини, потім переганяють на окуповану територію для подальшого продажу в Росію, Осетію та Абхазію, бо там ніхто не цікавиться походженням цих авто.

Правопорушники не особливо бояться покарання, бо українське законодавство досить гуманне до них.

"Як правило, після затримання судді відпускають під заставу підозрюваних, розмір якої для них дорівнює незначній частині "вдалої" афери. А тим часом вкрадені авто "відстоюються" десь в гаражі і згодом переганяються через контрольно-пропускні пункти до "бандреспублік"", - пояснив Аброськін.

Популярні новини зараз

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Тому нині питання посилення кримінальної відповідальності за викрадення авто є нагальним. Вже найближчим часом планують розробити відповідний законопроект. Крім того, КПП обладнають"розумними камерами", які підключать до єдиного інформаційно-аналітичного центру в Маріуполі. Це, на думку автора, дозволить закрити один з напрямків поставок викрадених машин на окуповану територію та в Росію.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у США автовикрадач намагався поцупити машину з поліцейським усередині.