Викрадення українця в Білорусі: консул прояснив ситуацію

поділитись
Консули намагаються зустрітися з юним українцем

Зниклого в Білорусі сина українського офіцера Павела Гриба російські силовики звинувачують в тероризмі.

Як пише "Українська правда", про це розповів начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

"7 вересня Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону отримало повідомлення від ФСБ РФ в Краснодарському краї про утримання Павла Гриба в Краснодарі. У повідомленні йдеться, що Павло Гриб був затриманий за звинуваченням у скоєнні злочину відповідно до ч.1 ст. 205 Кримінального кодексу РФ ", - сказав український дипломат.

На даний момент дипломати намагаються домогтися через російський МЗС пояснень щодо затримання українця: за яких обставин, причина, які умови його утримання. Крім того, консули хочуть зустрітися хлопцем, забезпечити його право на захист і на ліки, які він приймає кожен день.

Варто відзначити, що стаття 205 Кримінального Кодексу РФ інкримінує терористичний акт і передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років позбавлення волі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українські дипломати направили офіційну ноту білоруським колегам з проханням прояснити місцезнаходження сина колишнього прикордонника Ігоря Гриба, якого російські спецслужби безпідставно звинуватили в тероризмі.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Гриб, Росія, ФСБ, дипломати
Це в минулому тут було страшно і небезпечно, а тепер туристи масово відвідують зону відчуження
0
0
22:06 25.04.2018
З початку року шалено зріс попит на іпотечні кредити
0
0
20:47 25.04.2018
Стало відомо, які суми сімейні лікарі будуть отримувати за пацієнтів
0
0
20:12 25.04.2018