15 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України на засіданні внісла зміни у своє рішення, згідно з яким раніше затвердили проект Плану поетапного відключення аналогового телерадіомовлення з 30 березня, в черговий раз відклала відключення аналогового сигналу в країні. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву відповідального секретаря відомства Олександра Ільяшенко.

За його словами, проект плану відключення аналогового мовлення було розроблено у листопаді 2017 року.

"Етапи його виконання повинні були початися в грудні минулого року. На початку березня 2018 року з'ясувалося, що ніякі дії не виконуються, і головна причина цього в тому, що план не був затверджений Кабінетом міністрів України", – йдеться в повідомленні.

Зараз було прийнято рішення внести зміни в процес відключення аналогового сигналу, згідно з якими терміни першого етапу вимкнення аналогового сигналу (в окремій області) перенесено з 30 березня на серпень 2018 року.

Другий етап – вимкнення аналогового сигналу на всій території країни, за винятком телеканалу UA: Перший, місцевих мовників, аналогових каналів на території проведення АТО і в деяких районах – заплановано на січень 2019 року.

Популярні новини зараз

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Остаточне відключення аналогового сигналу в Україні має відбутися в квітні-травні 2019 року.

Також, за словами Ільяшенко, зміни, внесені в документ, передбачають затвердження плану урядом в обов'язковому порядку.

Раніше, у Кабміні впевнені, що це дозволить залучити додаткові доходи в бюджет, зменшити відтік кваліфікованих IT-фахівців і знизити силовий тиск на криптоспільноту.

Нагадаємо, народний депутат України з групи "Воля народу" Сергій Шахов рішуче виступив проти імпорту мінеральних добрив із Росії.

Крім того, Україна посіла 138-е місце в рейтингу країн за рівнем щастя, підготовленому групою незалежних експертів.

Також, Національний банк запланував провести в 2018 році стрес-тестування 25 банків.

Дивіться сюжет про ТБ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", названо найстрашнішого ворога України.