Два місяці арешту без права внесення застави обрав в якості запобіжного заходу Вишгородський районний суд для підозрюваного у вбивстві юристки Ірини Ноздровської.

Юрій Россошанський визнав провину, втім попросив про звільнення під особисте зобов'язання, буквально за кілька годин до поховання покійної. Зібралися попрощатися із нею більше сотні родичів, знайомих та односельців.

Дивіться: коментар адвоката родини Ноздровських, Олександра Панченко

Покарання за статтею 115-ю Кримінального кодексу, яке запропонувала сторона обвинувачення, передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі. Адвокати Ноздровських також скаржаться, що не мають доступу до матеріалів слідства, і ставляться до його результатів із підозрою.

Днями дружина затриманого Ольга Россошанська оприлюднила текст записки, котру знайшла напередодні інциденту і помилково сприйняла її за передсмертну:

Популярні новини зараз

У Києві молодий хлопець вкрав сигаретних стіків на 12 тисяч: димітиме в СІЗО

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Беззаконня і бездіяльність влади в нашій країні довело мене до крайності. Я так жити не хочу. Прошу рідних пробачити мене. Дружина, дочка, онуки, син Діма, я вас любив все життя і за вас готовий віддати своє життя. Все одно повісять вбивство цієї бридкої підлої брехливої ​​юристки-активістки на мене. Головне, щоб не чіпали ні дружину, ні друзів, ні наших рідних. Нехай краще звинувачують мене. Хоча я цього не робив. Злочин скоїла сама Ноздровська, адже багато знала про депутатів, передвиборчі гроші депутатів ще від 2012 року. Ось вони її і замовили. Зацькували мене, мою сім'ю, сина, всіх наших рідних і знайомих по селу. Ця Ноздровська зі своїми батьками, корумпованими суддями апеляційного та Обухівського суду, журналістами ... Усі ЗМІ, газети, ТВ обмовляли мого сина. А він цього не хотів. Був тверезий. Брехня і наклеп мене дістали. Я все життя був чесним сім'янином, трудівником. І все, що виходило від Ноздровської і її оточення, вся ця фальш, мене дістала", - йшлося в тексті.

Дивіться: підозрюваного у вбивстві Ноздровської арештували на 60 діб

Як повідомляв портал "Знай.ua", підозрюваний у вбивстві юриста Ірини Ноздровської Юрій Россошанський заявив, що визнає провину.