Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, розташований в Луганську, змінився до невпізнання. Причому змінився у найгіршому розумінні цього слова.Користувачі соціальних мереж активно діляться фотографіями, на яких видно, на що перетворився колись успішний ВНЗ.Судячи з фотографій, стеля спортивного залу протікає. При цьому на підлозі утворилися величезні плями через дірявий дах. Для того, аби хоч якось поліпшити ситуацію, люди залишили ємності і ганчірки для збору вологи.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще


Користувачі мережі відзначають, що до війни на сході України, приміщення спортивного залу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля було не в найкращому стані, але такої розрухи не спостерігалося.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі опублікували красномовні кадри, в черговий раз доводять, що "руській мір" і цивілізація несумісні.