Welcome to Ukraine: унікальний експеримент американця у селі

поділитись
Спочатку він думав, що і колодязь копатиме за допомогою техніки, але коли йому вручили в руки лопату, нарешті все зрозумів

Американець Пітер Сантелло свого часу здивував усіх своїх співвітчизників – йому закортіло пожити в українському селі. Проте він і сам мабуть не здогадувався, як надовго тут затримається, а головне – наскільки вподобає місцеві звичаї.

Довга дорога у плацкартному вагоні, години виснажливої спеки – і ось уже Пітер ловить мух, їсть жаб та копає криницю. Нетипові заняття, як для США. Тим більше, що навіть вбиральня тут на вулиці – взагалі незвичайне явище для американців.

Але туриста це не лякало. Тепер він навіть звик митися просто із чайника, тому що у ванні немає стоку і доводиться вичерпувати всю воду.

Спочатку він думав, що і колодязь копатиме за допомогою техніки, але коли йому вручили в руки лопату, нарешті зрозумів: українці звикли важко працювати.

"Справжня краса і простота", - зізнався Сантелло.

Як повідомляв портал "Знай.ua", американець поділився враженнями від "зеленого туризму" в Україні.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Українське село, американський турист, експеримет
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Розплачуватися доведеться всім українцям
0
0
22:23 26.05.2018
"Укренерго" пропонує збільшити витрати на юридичні послуги на 20 млн грн
0
0
22:13 26.05.2018
Посилання на онлайн-трансляцію фіналу Ліги Чемпіонів всередині новини
0
0
21:20 26.05.2018
Біля фан-зони на Хрещатику у громадянки Іспанії з рук вирвали гаманець, в якому знаходились гроші та квитки на фінальний матч Ліги чемпіонів
0
0
21:18 26.05.2018