Популярне в Україні шоу "Я соромлюсь свого тіла" на телеканалі СТБ розпочинає свою місію з повернення людям здоров'я та впевненого погляду в майбутнє. Автори проекту оголосили про кастинг, який стартував у Чернівцях.

про це написали в пості на сторінці каналу в Facebook.

Автори повідомили, що у Чернівцях кастинг триватиме 19 і 20 травня на вулиці Льва Толстого, 16-А.

"З собою потрібно взяти медичну документацію. Якщо Ви збираєтесь їхати на кастинг - реєстрація на сайті не потрібна", - написали у повідомленні.

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Показати ще

Чим привернув увагу українців цей проект

Я соромлюсь свого тіла" — телевізійний медичний проект на каналі "СТБ". Проект є українською версією популярного британського шоу "Embarrassing Bodies", що виходить на каналі "Channel 4". Найкращі лікарі країни намагаються допомогти людям, життя яких зруйноване хворобою, позбавити їх від незручних, іноді навіть ганебних хвороб або принаймні значно поліпшити їх стан.

За концепцією проекту, у кожній програмі буде п'ять головних героїв — реальних людей із важкими захворюваннями. Кваліфіковані лікарі допоможуть їм впоратися з недугою! Спочатку учасників оглядають у солідній київській клініці, вислуховують скарги та проводять діагностику. Далі — направляють до інших лікарень, де робитимуть операції і зцілюватимуть їхні хвороби. Крім того, у різних населених пунктах України будуть проводитися консультації для всіх бажаючих. Троє ведучих програми — досвідчених медиків — оглянуть пацієнтів, а потім порадять їм, що робити та до кого звертатися.

Дивіться: випуск популярного шоу, яке нікого не залишить байдужим

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", пробема, з якою прийшла на 5-й сезон проекту "Я соромлюсь свого тіла" Розель Хомутських, налякала не лише глядачів, а й найдосвідченіших лікарів. Матір чотирьох дітей роками мучила зайва вага та гігантський за розмірами живіт. Лікарі зробили просто неймовірне, щоб повернути жінку до нормального життя.