У Великобританії лікарі провели складну операцію, під час якої дитині пересадили відразу п'ять життєво важливих органів.

Як повідомляють британські засоби масової інформації, місцеві хірурги дитячої лікарні Бірмінгема пересадили 7-річному пацієнту дві донорські нирки, печінку, тонкий кишечник і підшлункову залозу. Операція тривала десять годин.

Завдяки цій складній операції дитина вперше у своєму житті змогла ковтати їжу, а не отримувати її через зонд. Маленький Джей Крауч вже повернувся додому з лікарні.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Школяр став одним з наймолодших у світі пацієнтів, які отримали таке "неймовірно рідкісне" хірургічне втручання. Найближчі півроку хлопчик проведе вдома і не буде ходити в школу, щоб не підчепити інфекцію. Успішна операція і тривала реабілітація дозволять дитині надалі жити повноцінним життям і радіти дитинству.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Києві, в Інституті серця Міністерства охорони здоров'я України, була проведена унікальна операція. Пацієнтом став недоношений хлопчик вагою в 1 кілограм, повідомляє на своїй сторінці у Facebook кардіохірург Назар Озерянський. Він розповів, що хірургами було виконано резекцію коарктації аорти (критичне звуження найбільшої судини). Дитина в стабільному стані, прогноз позитивний. Як з'ясувалося, хлопчик народився лише на 27 тижні вагітності.

Ми також розповідали неймовірну історію про чоловіка з трьома обличчями. З якими тільки аномаліями не стикалися лікарі в усьому світі, однак історія цієї людини справді унікальна і представляє велику зацікавленість, як з боку науковців, так і громадськості. Житель Франції Джером Амон став першлю в історії "людиною з трьома обличчями".

Лікарі виявили та діагностували у чоловіка нейрофіброматоз першого типу – це генетичне захворювання, яке призвело до розвитку пухлин на обличчі. Ця недуга викликала сильну деформацію. Після того на француза чекало тривале лікування і безліч складних операцій.