Рейси з України в Америку –найдорожчий напрямок. І це не дивно, адже США одна з найвіддаленіших країн від нас. Але існує кілька секретів, які допоможуть значно заощадити і придбати авіаквитки в Америку недорого.

Як купити авіаквитки в Америку?

Мабуть, всі досвідчені туристи знають, що ціни на авіаквитки в Америку, задоволення не з дешевих. Але для вигідної покупки, насамперед, не можна використовувати звичайні каси в аеропорту.

Вартість авіаквитків в Америку значно нижче на сайтах агрегаторах, які моніторять ринок і підбирають найбільш вигідні для клієнта варіанти. Так, наприклад, ви можете використовувати перельоти від компанії Пілот. На подібних сайтах кожен зможе в будь-який час, без черги підібрати вигідний рейс.

Популярні новини зараз

Пономарьов з гумором підтримав новоспеченого татуся Віктора Павліка: "Пашка, вітаю!"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

Перед купівлею квитка обов'язково очистіть історію пошуків. Адже коли ми тільки збираємося зробити покупку, то обов'язково вивчаємо всі пропозиції на різних сайтах.

Цим може скористатися система і потроху збільшити вартість квитка. Тому фахівці рекомендують користуватися функцією інкогніто в браузері при покупці квитків на літак.

Від чого залежить ціна? Вартість квитка на літак безпосередньо пов'язана з місцем вильоту і прильоту, сезоном, часом, днем тижня, класом перельоту.

Фахівці з'ясували, що найкращим часом для покупки квитка в Америку – 6-7 тижнів до вильоту рейсу. Звичайно, можна купити економний квиток та за рік, адже часто авіакомпанії виставляють на продаж квитки за 330 діб. Але тоді є ризик того, що ваші плани зміняться або ж у продажу з'являться більш вигідні пропозиції.

Пам'ятайте, що рейси з пересадками коштують значно дешевше, ніж прямі. Завдяки рейсам з транзитом можна заощадити до 35% від вартості прямого рейсу. Для цього варто використовувати перевірені сайти з продажу та пошуку авіаквитків. Ось, наприклад, один з найпопулярніших сервісів, щоб замовити квитки в Америку.

Авіаквитки в Америку недорого: поради

  1. Найбільш дешеві пропозиції найчастіше з'являються у другій половині дня у вівторок, середу і суботу.
  2. Шукайте квитки з вильотом в середині тижня. Так можна істотно заощадити.
  3. Дешеві квитки варто купувати в «правильний час». Цей секрет зможе істотно заощадити ваші кошти. Так, на думку фахівців, оптимальним часом для покупки авіаквитка є період з 22:00 до опівночі.
  4. Вартість квитків ви зможете побачити на сайті і вибрати найбільш прийнятний варіант для вас.