Якщо ви до цих пір думали, що літати це задоволення для багатих, то саме час змінити цю думку. Багато людей задавались питанням, де купувати квитки за кордон і не переплачувати? Ми розповімо про маленькі хитрощі, які допоможуть зробити вашу подорож значно дешевше.

Авіаквитки за кордон дешево: секрети успіху

1. Насамперед, кожен повинен запам'ятати головне правило дешевих перельотів – потрібно купувати заздалегідь. Оптимальні термін – за 2 місяці до вильоту.

Крім того, компанії хочуть максимально заповнити літак заздалегідь, тому всіляко стимулюють клієнтів купувати саме їх квитки. Для цього створені спеціальні пропозиції, знижки, промо-коди.

2. Постарайтеся бути гнучкими. Вибирайте для вильоту найменш популярні дати, час і дні тижня. Це також стосується і регіону вильоту або прильоту. З допомогою спеціальних сайтів агрегаторів, наприклад, air.pilot.ua, можна знайти максимально відповідну дату, час, аеропорт вильоту і прильоту.

Популярні новини зараз
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Пам'ятайте, що нічні і занадто пізні рейси не користуються великою популярністю, тому на них часто діє знижка.

3. Використовуйте транзит. Так, це менш комфортно, зате вигідніше. Завдяки пересадці можна заощадити до 30% від вартості прямого квитка.

4. Купуйте відразу квитки в обидві сторони. Буває, що квиток в одну сторону коштує дорожче, ніж в одну. Тим більше, авіакомпанії вигідно, щоб ви обирали саме її. Тому може віддячити клієнта знижкою або промо кодом.

5. Використовуйте спеціальні сайти. Щоб знайти вигідні пропозиції, не потрібно власноруч порівнювати пропозиції усіх авіакомпаній. Наприклад, в Україні найбільш популярним сервісом для пошуку квитків вважається air.pilot.ua. Цікаво, що ця компанія також пропонує оформити страховку, забронювати готель, оформити тур.

6. Підпишіться на розсилку компаній. Це допоможе бути завжди в курсі, коли з'являються дешеві рейси за кордон, спецпропозиції і промо коди. Адже інформацію про це всім будуть надсилати на ваш поштовий ящик.

7. Не забудьте зареєструватися в програмі лояльності. Навіть якщо ви не часто користуєтеся цим видом транспорту. Завдяки участі в клубі, ви не тільки зможете отримати додаткові бали, але і відкриєте доступ до різних розіграшів та акцій.

Переконалися, що літати у відпустку можна без колосальних вкладень. Перевірте це на практиці, запасіться гарним настроєм і вирушайте у відпустку вже цього літа. До речі, в підготовці матеріалу ми використовували український сайт pilot.ua. Тому рекомендуємо використовувати вже перевірений сервіс з купівлі авіаквитків.