За перші п’ять місяців 2017 року смертність на окупованій території Донеччини у три рази перевищила народжуваність, що є найгіршим показникоми за всю історію регіону.

Такими даними з сайту "управління статистики ДНР" поділився у своєму блозі журналіст Денис Казанський.

"Можливості перевірити достовірність цієї інформації немає. Швидше за все, вона прикрашена. Але навіть якщо це і так, цифри все одно не втішні для Донбасу", - зробив він примітку.

Незважаючи на невтішні цифри щодо смертності населення, бойовики показують, що в ОРДО позитивне сальдо міграції. Мовляв, на ПМП приїхали на 3300 людей більше, ніж виїхало. Це, за словами Казанського, навіть уявити важко, враховуючи на масштаби відтоку населення з "ЛДНР".

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Показати ще

Виходячи з представлених таблиць, кількість населення в "ДНР" - 2,3 млн. осіб, що, найпевніше, є завищеною цифрою, і значна частина цих людей не живуть на окупованих територіях.

"Населення Донецька, за даними людей Захарченка, становить 951,8 тис осіб. Це явна брехня. Оскільки на 1 січня 2014 року на території, підпорядкованій Донецькій міськраді, проживало, за офіційними даними, 965,8 тис осіб, тобто, всього лише на 14 тис осіб більше", - написав Казанський.

немало нестиковок стають помітними при вивченні показників інших міст. Наприклад, кількість населення Дебальцевого 25,7 тисяч, - стільки ж, скільки й до війни, у 2013 році. Але якщо взяти реальні цифри, зважаючи на руйнування та зупинку підприємств, у місті живуть значно менше 20 тисяч.

Аналогічна ситуація і по багатьох інших населених пунктах Донеччини.

За словами журналіста, підрахувати реальне населення "ДНР" дуже важко, навіть перебуваючи на підконтрольній бойовикам території. Тож усі цифри дуже приблизні.

"Судячи з кількості зареєстрованих в Україні переселенців, ОРДЛО втратило за останні 3 роки близько 30% населення", - наголосив автор.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", російські окупанти у Криму почали активно "видавлювати" місцеве населення, заселяючи півострів кадровими військовими.