Національна поліція України перейде на роботу єдиного центру 102, що має зменшити кількість копів там, де громада не передбачає присутності людини в формі, та збільшити ефективність протидії вуличним правопорушенням.

Про це під час наради в Маріуполі на Донеччині заявив головний поліцейський країни Сергій Князєв.

У якості успішного прикладу реалізації такої ідеї він навів приклад Єдиного аналітичного сервісного центру, основою якого стало використання інтелектуальної системи відеоспостереження. Цей проект уже впровадили на базі Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

"Національна поліція прийняла рішення в ході реформування перейти на єдиний центр 102. Людині байдуже, куди вона телефонує. Вона набирає номер, коли в неї біда. Раніше дзвінки приймалися у чергових частинах відділів та відділень у різних населених пунктах. Це людський фактор, який створював негаразди і непорозуміння нашої поліцейської системи. І в такий спосіб ми прибираємо його", - наголосив Князєв.

За словами очільника Нацполіції України, ідея такого реформування – в отриманні сигналу на 102 в одному обласному центрі. Надійшло повідомлення – наряд отримує електронний виклик.

Популярні новини зараз
Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Окрім оперативності реагування, це надає можливість електронної форми контролю дій наряду.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", уряд Канади надав кошти на реформування поліції в Україні.