В окупованому Донецьку бойовики видали випускникам ДонНМУ ім. Горького дипломи Ставропольського медуніверситету.

Як пишуть сепаратистські ЗМІ, всі випускники пройшли атестацію в Ставропольському державному медичному університеті і після отримали дипломи. Крім того, 7 дипломів з відзнакою, хваляться бойовики.

За словами в.о. ректора ДонНМУ Григорія Ігнатенко, серед студентів є і ті, хто живе на підконтрольній Києву території.

Анексія Донбасу.

Популярні новини зараз
Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що служба безпеки України надала інформацію про французьких політиків, які брали участь у відкритті "Представницького центру ДНР" в Марселе.В відомстві зазначили, що злочинна організація у Франції фінансується Кремлем, а її учасники отримують кошти з РФ.