Для деяких наростити масу – це мрія, виконати яку не виходить роками. Звичайно, якщо це стосується м'язової маси, адже жирову наростити аж надто просто. А щоб у вас з'явилися м'язи потрібно не тільки постійно ходити в зал і багато їсти. Важливо, щоб ваше харчування було правильним, інакше нічого не вийде. Тому, ми вирішили розповісти вам як правильно харчуватися, щоб наростити м'язову масу.

Як правильно харчуватися, щоб наростити м'язи: найважливіші продукти

М'ясо: щоб м'язи правильно і відносно швидко росли, організму потрібно досить багато білка. Якщо йому не буде вистачати його, то білок буде "йти" з м'язів, які ви так сильно хочете наростити. Найкраще для цього підійдуть такі види м'яса: індичатина і курятина. Крім цього, можна звернути увагу на яловичину, в якій є багато креатину. Цей фермент допоможе не тільки наростити м'язи, але і спалити жири.

Як правильно харчуватися щоб наростити м'язи
Риба: вона ідеально підійде, щоб наростити м'язи. А все, тому що там дуже багато амінокислот, які важливі для м'язової маси. Наприклад, в скумбрії дуже багато кислоти омега-3. А в умовних сьомзі і лососі є дуже багато білків, про важливость яких, ми вже розповіли вам.

Як правильно харчуватися, щоб наростити м'язи
Молочні продукти: для м'язів вони дуже важливі завдяки вітаміну D, який допомагає організму зсвоювати білок і нарощувати м'язову масу. Крім цього, молочні продукти в загальному дуже корисні для нас, тому що там є вітаміни А, З і Ст.

Популярні новини зараз

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Франківчанина спалює діабет, заплакана дружина благає про допомогу: "Єдиний шанс Міші - пересадка нирки"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

Як правильно харчуватися, щоб наростити м'язи
Овочі і фрукти: Тут найбільшої уваги заслуговує спаржа. Вона – рекордсмен за кількістю білка в овочах. Та й крім нього, у спаржі досить багато цинку, який так само, допомагає нарощувати м'язи.
Якщо говорити про фрукти, то варто згадати ананас. У ньому немає дуже багато білка, чи інших важливих вітамінів, але він дуже добре допомагає засвоїти всі поживні елементи. Тому ананас потрібно їсти після гарного протеїнового обіду.