Українські журналісти часто втрапляють у скандали, хтось у мовний, а хтось "виблискує" своїми знаннями. Відома акторка Римма Зюбіна була шокована питанням однієї з журналісток телеканалу СТБ, яка назвала українського політв’язня в РФ Олега Сєнцова дизайнером.

Про це присвятила пост Зюбіна на своїй сторінці в Facebook.

"Ще трохи про українську журналістику. Підходить дівчина з СТБ, запитує про плаття, яке на мені, а потім читає напис на ньому - #freesentsov. І каже: "А це ім'я дизайнера?" Люди, як це можливо ?????", - дивується акторка.У мережі активно почали обговорювати пост.

"Якщо у вас були сумніви у тому, що для роботи на СТБ дурналістам треба проходити тест для підтвердження розумової неповносправності", - прокоментувала Тетяна Микитенко та поділилась із друзями записом Зюбіної.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще

Нагадаємо, українського режисера та активного громадського діяча Олега Сєнцова засудили в Росії у 2014році. Його звинуватили у тероризмі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", відомого українського блогера та журналіста Юрія Романенка з ганьбою вигнали зі студії телепрограми за те, що він не хотів розмовляти українською.