Українські журналісти часто втрапляють у скандали, хтось у мовний, а хтось "виблискує" своїми знаннями. Відома акторка Римма Зюбіна була шокована питанням однієї з журналісток телеканалу СТБ, яка назвала українського політв’язня в РФ Олега Сєнцова дизайнером.

Про це присвятила пост Зюбіна на своїй сторінці в Facebook.

"Ще трохи про українську журналістику. Підходить дівчина з СТБ, запитує про плаття, яке на мені, а потім читає напис на ньому - #freesentsov. І каже: "А це ім'я дизайнера?" Люди, як це можливо ?????", - дивується акторка.У мережі активно почали обговорювати пост.

"Якщо у вас були сумніви у тому, що для роботи на СТБ дурналістам треба проходити тест для підтвердження розумової неповносправності", - прокоментувала Тетяна Микитенко та поділилась із друзями записом Зюбіної.

Популярні новини зараз

У страшній аварії загинули батько і донька, Україна в сльозах - "Вбивці нічого не буде?!"

Подружка "радикала" Ляшка Огнєвіч розкинула шикарні ніжки: "Жадно і хтиво проникну"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Нагадаємо, українського режисера та активного  громадського діяча Олега Сєнцова засудили в Росії у 2014році. Його звинуватили у  тероризмі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  відомого українського блогера та журналіста Юрія Романенка з ганьбою вигнали зі студії телепрограми за те, що він не хотів розмовляти українською.