Як таке тільки потрапляє на прилавки: українців попередили про небезпечну рибу з каналізації

поділитись
Ніколи не купуйте цю рибу, адже вона дуже небезпечна для здоров'я

Виявилося, що небезпечна риба продається по всій Європі, а в США її вже заборонили. Мова йде про в'єтнамську риби пангасіус. Заморожене філе цієї риби продається в європейських магазинах за низькою ціною, що робить її дуже популярною серед покупців. Але багато хто навіть не підозрює про небезпеку.

Ця в'єтнамська риба відрізняється вкрай низькою якістю і може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Пангасіуса розводять у В'єтнамі в басейні річки Меконг – однієї з найбільш забруднених річок в світі. Риба живе в стічних водоймах, що кишать бактеріями і повних отруйних речовин, які відкладаються в м'ясі.

Крім того, в м'ясі пангасіуса виявлені важкі метали, хлорат, ізомери, гексахлорбензол та інші шкідливі хімікати. Через це, а також з-за підозри на антибіотики, у США вже заборонили ввезення пангасіуса.

Ще одна причина, чому пангасіус такий шкідливий – його годують відходами, які теж небезпечні для здоров'я. В диких умовах рибі потрібно в чотири рази більше часу, щоб досягти тих же розмірів, які в неволі досягаються за допомогою гормональних ін'єкцій та антибіотиків.

У м'ясі пангасіуса виявлені гормони росту і розмноження. Великі корпорації, які торгують рибою, мало цікавляться походженням м'яса, а дешевизна пангасіуса приваблює торгові мережі і супермаркети, які навіть не підозрюють про його низьку якість.

Ця риба не містить жирів омега-3 і багатьох інших поживних речовин, які так цінуються в рибі. Незважаючи на пристойний смак, пангасіус dкрай шкідливий для здоров'я, тому не купуйте його.

Дивіться відео про рибу пангасіус

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені на дні океану знайшли мертву галявину.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
пангасиус, риба
Погані результати цього року і невтішна динаміка минулих років змусили Міносвіти піти на радикальні заходи
0
0
13:24 21.08.2018
Історія про обстріл харківської мерії обростає новими жахливими подробицями
0
0
13:06 21.08.2018
З одного боку Сонця опиниться одразу кілька планет
0
0
13:00 21.08.2018
Незабаром почнеться засідання священного синоду Константинопольського патріархату, на якому можна очікувати трьох варіантів розвитку подій
0
0
12:54 21.08.2018