Онлайн кредитування з'явилося в Україні не так давно. Однак в Європі це явище існує вже кілька років. Перша компанія, яка почала видавати онлайн позики – британська МФО Wonga. Що таке швидкий кредит на карту і як його отримати – читайте в нашому матеріалі.

Кредит через інтернет: Що таке швидкозайм?

Швидкий кредит - це спосіб отримання невеликого позики на банківську карту. Для цього необхідно всього лише мати інтернет і комп'ютер або смартфон.

Для чого це потрібно? Багато українців все частіше стикаються з ситуаціями, коли до зарплати ще довго, а гроші закінчуються. Просити в борг у друзів або родичів незручно, а для отримання кредиту в банку знадобиться величезний пакет документів.

Саме в таких випадках допомагають так звані «швидкі кредити». Їх можна отримати, заповнивши анкету на сайті компанії. А після гроші перерахують на вашу банківську карту або рахунок.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Які компанії видають кредити гроші без відмови?

В Україні існує велика кількість організацій, які видають мікропозики на невеликі терміни. Ось деякі з них:

 • Credit Plus. Розмір кредиту - до 10 тисяч гривень. Терміном - до 30 днів.
 • «Є грощі». Розмір кредиту - до 10 тисяч гривень. Період - до 30 днів.
 • Alex Credit. Розмір кредиту - до 10 тисяч гривень. Термін - до 30 днів.
 • Dimero ua. Розмір кредитування - до 11 тисяч гривень. Термін - до 30 днів.
 • Швидко Позика. Розмір - до 10 тисяч гривень. Термін - до 65 днів.
 • MoneyVeo. Розмір виплат - до 10 тисяч гривень. Термін - до 30 днів.
 • Credit Kasa. Розмір виплат - до 10 тисяч гривень. Термін - до 27 днів.

Швидкий кредит на карту або готівкою: плюси

Цікаво, що в нашій країні явище швидкого кредитування існує вже кілька років. Однак тільки зараз українці перестали бояться, що організація може виявитися недобросовісної і їм просто доведеться переплатити велику суму в якості відсотків.

Отже, які ж існує переваги швидких позик:

 • Співробітники організацій не звертають увагу на розмір щомісячного доходу клієнта. Це майже неважливо. Мікробанкі не вимагають а ні довідок про доходи, а ні поручительства.
 • Оформити кредит онлайн можна в будь-який час доби, в будь-якому місті країни. Де б ви не знаходилися, на роботі, вдома або ж на відпочинку, завжди зможете звернутися в компанію і отримати потрібну суму грошей. Для цього достатньо залишити заявку на сайті компанії.
 • Такі компанії видають мікрокредити навіть тим людям, у яких зіпсована кредитна історія. Або ж її просто не існує.
 • Цікаво, що деякі використовують мікрокредити, щоб поліпшити свою кредитну історію. Для цього досить вчасно погасити позику, щоб в Бюро кредитних історій України у вас була нульова статистика, а свідчиння про вашу кредитоспроможність.
 • Взяти кредит можна і готівкою в будь-якому відділенні компанії. Для цього достатньо вказати свої побажання на сайті сервісу і чекати дзвінка оператора через кілька хвилин.
 • Високий рівень захисту персональних даний. Ви можете не переживати за свої особисті дані, вони в цілковитій безпеці, як і в великих банках.
 • Заявки обробляються дуже швидко.

Як оформити кредит?

Отже, як же оформити кредитування і які документи потрібні? В основному у всіх банку однакові вимоги на цей рахунок.

Для оформлення позики знадобиться всього два документи:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. ІПН.

Якщо ж ви хочете зробити отримання грошових коштів на банківську карту, тоді знадобиться сама карта. Але, як вже говорилося, можна отримати кредит і готівкою.

Сплатити комісію і погасити кредит можна будь-яким зручним способом - в особистому кабінеті, який створюється для кожного клієнта організації або ж за допомогою платіжних терміналів.

Послугами швидких позик щорічно користується близько 1,4 мільйонів українців. Це стало частиною життя багатьох громадян.