Виявляється, деякі продукти, які здаються дієтичними і корисними для схуднення, насправді такими не є. Людина продовжує налягати на нібито "дієтичні" страви, а вага не зменшується. Це, як мінімум, засмучує тих, хто худне, а часто призводить до зривів.

Дієтологи пояснили, які страви можуть гальмувати процес скидання зайвих кілограмів. Вони назвали продукти, включивши які в меню дієти, схуднути не вдасться:

Шоколад. Любителі цього продукту з зайвою вагою готові відмовитися від будь-якої їжі, крім нього. Насправді дієтологи дозволяють їсти шоколад навіть тим, у кого ожиріння, але дуже важливо, щоб він був по-справжньому гірким, тобто, в ньому повинно міститися не менше 76% какао, а краще - всі 99%, ось тоді він допоможе схуднути . До того ж потрібно знати, що вживання одного тільки шоколаду призведе до уповільнення обміну речовин і схуднення стане неможливим.
Хлібці. Більшість жінок, так і чоловіків, як тільки вирішують схуднути, тут же закуповують пачки з хлібцями, щоб їсти їх замість хліба. Але не всі замислюються про користь цього хрусткого продукту. Виявляється, в складі хлібців може бути присутнім і маргарин, і цукор, і борошно, а по калорійності вони нітрохи не поступаються звичайному білому хлібу. Тому, якщо ви ви вибираєте хлібці, то уважно вивчіть їх склад, тоді вага піде на зниження.Готові йогурти з фруктами, ягодами, злаками та іншими добавками. Йогурт, безсумнівно, корисний для кишечника і може допомогти його очистити, а значить - і схуднути. Але! Всі магазинні йогурти не мають нічого спільного з натуральними, в них міститься більше цукру, барвника, підсилювача смаку, консервантів та інших шкідливих речовин, ніж самих лактобактерій, заради яких люди і налягають на йогурти в процесі схуднення. Вихід є - готувати йогурт самостійно з натуральної закваски і молока.

Готовий зелений чай, фруктові соки і подібні до них напої, що продаються в магазині. У них міститься багато цукру, а це речовина затримує в організмі рідину і сприяє росту жирових клітин. Якщо хочете схуднути, заварюйте зелений чай самостійно і кладіть в нього не цукор, а трохи меду.

Як повідомляв портал "Знай.ua", дієтологи пояснили, чому скинуті важкими зусиллями кілограми повертаються назад з ефектом бумеранга.