Які операції популярні серед українських чоловіків. Пластичний хірург усе розповів

поділитись
Чоловіки все частіше роблять підтяжку повік і різні ботокс-процедури

Відомий пластичний хірург Дмитро Слоссер заявив, що більшість українських чоловіків звертаються зараз до пластичних хірургів з тих же причин, що і жінки, передає ObozTV.

"Чоловіки зараз становлять не менше 10% клієнтів. Цей відсоток зріс за останній час, раніше був 5%. Традиційно - це ніс, вуха, але зараз все більше чоловіків, які приходять на підтяжку повік, на підборіддя, на різні ботокси, філери, підтяжку живота і так далі", - зазначив він.

Крім того фахівець стверджує, що образ життя пацієнта з часом може нівелювати роботу хірургів.

"Ми попереджаємо, що результат будь-якої операції залежить від способу життя. Якщо хтось моряк і постійно проводить час під сонцем, на море, то, безумовно фактори ризику величезні. Тобто, результати операції можуть бути мінімізовані. Так і з іншими операціями. Він зробив пластику носа, а він, наприклад, боксер", - пояснив Слоссер.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 34-річний житель Бразилії Родріго Алвес (людина-"Кен") вирішив зробити собі ювілейну 60-ю операцію і видалити чотири ребра.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
пластична хірургія, пластика
Чоловік приїхав з території сепаратистського анклаву Придністров'я, при собі мав пістолет Макарова
0
0
11:28 21.08.2018
Щоб усунути свербіж і заспокоїти шкіру на місці укусу комара, зазвичай використовують традиційні народні засоби
0
0
10:52 21.08.2018
Новим загадковий бойфренд Хайден – актор-початківець 28-річний Брайан Хікерсон
0
0
10:33 21.08.2018
Тепер не треба буде пристосовуватися під шкільну програму вивчення предметів, на перший план вийде отримання соціальних навичок
0
0
10:05 21.08.2018