В Україні незабаром можуть з'явитися кілька нових заводів. Їх планує побудувати японський виробник електроустаткування Fujikura Automotive Ukraine Lviv.

Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів у Facebook за підсумками переговорів із представниками японської федерації бізнесу "Кейданрен". Він зазначив, що на зустрічі обговорювалися кілька інвестиційних проектів.

"В результаті Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства і збільшити штат зайнятих працівників з 2 тис. до 3 тис., а ще відкрити два додаткові заводи площею по 10 тис. кв. м у Вінниці та Черкасах на 1,5 тис. нових робочих місць кожен", - підвів підсумки переговорів Кубів.

Він додав, що японські інвестори високо оцінили потенціал України, а також відзначили високий професійний рівень фахівців. Fujikura Automotive Ukraine Lviv спеціалізується на виробництві електроустаткування для автотехніки і є найкрупнішою компанією в ніші.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, японська компанія Mitsubishi Motors задумалася над будівництвом в Україні автозаводу.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще