Голова ради директорів української компанії Nemiroff Олександр Глусь купив Петрозаводський лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) «Петровський».

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на свої джерела.

Вказується, що в Петрозаводську в 2017 році була зареєстрована компанія «Алковорлд», єдиним засновником якої є український бізнесмен Олександр Глусь. Устинівна капітал становить 80 мільйонів рублів.

Її директор Анатолій Білих, який раніше очолював лікеро-горілчаний завод «Петровський» сказав, що документів по аукціону поки у нього немає.

У березні цього року т.в.о. голови Карелії Артур Парфенчиков повідомляв, що зустрічався в Москві з головою ради директорів "Nemiroff Холдинг" Глусем.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 12 вересня: новини тельців, критика левів та здоров'я скорпіонів Сніг, дощі та посуха: якою погода буде восени у різних містах України Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Повний день та правила харчування: школярів чекають важливі зміни
Показати ще

Нагадаємо, Петрозаводський лікеро-горілчаний завод заснований в 1897 році. У лютому 2017 року завод припинив свою діяльність.

У 2013 р журнал «Фокус» оцінив стан Олександра Глуся в 86 млн. дол. (124 місце рейтингу «200 найбагатших людей України»).

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на Донбасі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю п'яного бойовика "ДНР", який бойовим автомобілем наїхав на авто мирних жителів, є жертви.