У поїздах Укрзалізниці з 1 травня всі гарячі напої – чай, кава, кава 3в1 і вода – будуть коштувати в одну ціну – 8 грн.

Про це повідомив в. о. голови УЗ Євген Кравцов.

"Можна скористатися послугою – оплатити напій при продажу квитка, а який саме напій вибрати - вирішити безпосередньо в поїзді", – зазначив він.

Згідно з інформацією Укрзалізниці, компанія вибрала єдиного постачальника послуг харчування на поїздах далекого прямування, ним стала компанія Алюр ЛТД.

Всього в конкурсі взяли участь чотири компанії: ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ", ТОВ "АЛЮР ЛТД", СП "ВІТМАРК-УКРАЇНА", ТОВ "Українська оптово-торгова компанія". Після уважного аналізу всіх пропозицій конкурсна комісія Укрзалізниці визнала пропозицію компанії ТОВ "АЛЮР ЛТД" найбільш економічно вигідною.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

За підсумками конкурсу в поїздах далекого прямування буде реалізовуватися чай, кава натуральний і розчинна, вершки до кави, кавовий напій, цукор, печиво галетне і пісочне, вафлі та інші кондитерські вироби, сніданки (пакетовані каші), сік, солодка і мінеральна вода (газована і негазована).

Як відомо, "Укрзалізниця" розраховує на 20% підвищити вартість пасажирських перевезень у 2018 році – двічі по 10%. Перше таке збільшення планувалося з 1 квітня (крім приміських). Але Укрзалізниці довелося відкласти, оскільки відповідний наказ Міністерства інфраструктури ще не був узгоджений.

Укрзалізниця за підсумками 2017 року отримала 114,5 млн грн прибутку. Фінансовий показник компанії в минулому році покращився на 7,4 млрд грн. При цьому за підсумками першого кварталу 2018 року прибуток Укрзалізниці збільшилася в 20 разів.

Нагадаємо також, раніше в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов заявляв, що послуга повноцінного харчування в нічних поїздах з'явиться в листопаді.

Як повідомляв портал "Знай.uа", компанія "Укрзалізниця" планує впроваджувати нову послугу в поїздах, а саме - повноцінне харчування. Цю інформацію повідомив в. о. глави держкомпанії Євген Кравцов. “Я сподіваюся, що до кінця місяця дотиснемо. Ви знаєте, я жодного разу не використовував слово саботаж, але деякі процеси і нові ідеї впроваджувати складніше, ніж хотілося б. Зараз процес йде досить добре", – зауважив Кравцов.