Російська Федерація ніяк не може змиритися з тим, що Україна рішуче налаштована отримати автокефалію Української православної церкви. З'ясувалося, що Кремль дав вказівку вищого духівництва УПЦ МП про проведення особистих зустрічей з впливовими українськими політиками, дипломатами і бізнесменами.

Зустрічі з впливовими українцями, на думку Москви, допоможуть протидіяти автокефалії Української церкви. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook народний депутат і керівник проекту "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"Поставлене Москвою мета таких зустрічей — сформувати стійке думку і переконати максимально можлива кількість гравців, які мають реальні можливості впливати на реалізацію державної політики та прийняття рішень в Україні, в тому, що створення Української помісної православної церкви і отримання нею автокефалії недоцільно з різних причин", - пише нардеп.

Згідно інформації, якою володіє Тимчук, Росія має намір створити "ініціативну групу", ключовою метою якої буде допомога УПЦ МП у блокуванні рішення про надання автокефалії Української церкви.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Показати ще

Нардеп упевнений, що зовсім скоро представники УПЦ МП заявлять про намір влаштувати зустріч з Папським (Апостольським) нунцієм в Україні Клаудіо Ґуджеротті. А все тому, що в УПЦ МП вважають його позицію лояльної до Москви. Саме так у Росії хочуть донести необхідні Кремлю сигнали до папи Римського Франциска.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" глава УПЦ КП Філарет заявив, що після створення української помісної церкви, яку її ініціатори називають Українською православною церквою УПЦ МП "не буде мати права" на назву "Українська православна церква". Про це Філарет сказав під час зустрічі з українською громадою в посольстві України в Бельгії, повідомляє Укрінформ.