У Державній фіскальної службі не мають інформації про припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. "У зв'язку з появою в ЗМІ інформації про припинення ЄС фінансування інфраструктурних проектів на українському кордоні УКРІНФОРМ повідомляє, що поки не має такої інформації", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли у відомстві, відправили фінальний звіт про стан реалізації проектів в Загальний технічний секретаріат ЄС в грудні 2017 року.

"На сьогодні очікується зворотна інформація. З огляду на це, говорити про припинення проектів і необхідності повернення коштів передчасно і некоректно", - відзначили в прес-службі.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Астролог про євроінтеграцію

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що проект модернізації контрольно-пропускних пунктів, розташованих на східному кордоні з Україною, Євросоюз вирішив закрити. Робота почалася в 2014 році, а головною її метою було сприяння інтеграції української економіки зі своїми сусідами з Євросоюзу за рахунок модернізації КПП з Угорщиною, Словаччиною, Польщею та Румунією. Якби все спрацювало як треба, можна було б значно скоротити час перебування на кордоні і вдосконалити всілякі митні процедури.