Ціла низка європейських посольств у Росії отримали нещодавно посилки із білим порошком.

Про це заявили дипломатичні представники Угорщини, Франції, Румунії, Болгарії, Нідерландів, Чехії. Днями смертельний лист надійшов і полякам:

"Невідомі відправники в декількох випадках підписалися ім'ям депутата правлячої партії "Единая Россия" Сергія Железняка", - коментують наближені до відомства джерела.

Утримався від коментарів прес-секретар посольства Польщі в Москві Лукаш Цудний – нібито керуючись виключно міркуваннями безпеки. Більш рішучими в своїх заявах були співробітники посольства Нідерландів в столиці РФ, натомість згодом чеські дипломати перевірили склад порошку і запевнили: нібито він абсолютно не шкідливий.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Існує версія, що до його складу входить пестицид фіпроніл, який використовується в сільському господарстві та ветеринарії. Всього такі послання були отримані в тринадцяти посольствах, розташованих в Москві.

Дивіться: американському сенатору прислали лист з отрутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент Польщі Анджей Дуда відправить на додаткову перевірку "анибандерівський закон". Зокрема, у глави держави викликало сумніви формулювання "українські націоналісти".