Для того, щоб сімейна поїздка з дітьми на море стала задоволенням, а не перетворилася на низку проблем зі здоров'ям, аптечка повинна містити ряд основних засобів, зокрема, жарознижувальні та сорбенти.
 
Про це розповіла лікар-педіатр вищої категорії медичного центру Into-Sana, кандидат медичних наук Ганна Гнілоскуренко.

"Аптечка в дорогу повинна містити основні засоби: насамперед, жарознижувальні, сорбенти, які можуть допомогти в разі будь-яких функціональних порушень, засоби для первинної обробки ран. Також це можуть бути антисептики для обробки шкіри. Також ми, як правило, беремо засоби від укусів і, звичайно ж, протиалергічні, особливо, якщо дитина алергетик. Але навіть якщо дитина не є алергетиком, в будь-якому випадку протиалергічні засоби повинні перебувати в аптечці. Також батьки, особливо, якщо дитина їде за кордон, як правило оформляють страховку. Тому що в разі якихось важких ситуацій краще не займатися самолікуванням, а все-таки звернутися до кваліфікованого медичного персоналу ", - розповіла лікар.

За словами лікаря, для того, щоб відпочинок на морі пройшов добре, перш за все, перебування на сонці не повинно бути тривалим. Вранці це з 8 до 11 години. І, як правило, після 16 годин також можна виходити на море. Ось цей проміжок – з 11до 16 години –  пік максимальної сонячної активності. І знаходитись на сонці в цей час не корисно нікому, ні дорослим, ні дітям. І навіть якщо використовувати сонцезахисні креми, що містять SPF фактор, навіть дуже сильні засоби – результат може бути плачевний.

При тривалому перебуванні на сонці влітку можна отримати тепловий удар. Як правило, це супроводжується підвищенням температури аж до 39 і до 40 градусів. Може боліти голова, все це може супроводжуватися і блювотою на фоні високої температури.

Якщо у дитини виникне таке дуже погане самопочуття, її обов'язково потрібно показати педіатру. Якщо ж ця ситуація починається, коли дитина знаходиться на пляжі, її потрібно перенести в прохолодне місце. Температуру потрібно збити, якщо вона дуже висока. І дати дитині можливість відпочити.

Популярні новини зараз

Головне за день 10 грудня: держзрада Порошенка, головна забаганка Путіна та його погрози масовою різаниною

Шантажував українських політиків: Трампу висунули офіційні звинувачення, імпічмент питання часу

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще