В головне національне свято, День Незалежності, жителі анексованого Кримського півострова привітали співвітчизників, які перебувають на материковій Україні.

Жителі Сімферополя, Севастополя, Феодосії та Бахчисарая зібралися разом, щоб довести українців своїм привітанням до тремтіння і сліз. Учасники патріотичної міні-акції прочитали рядки з вірша Василя Сімноненка "Де зараз ви, кати мого народу?".

Варто зазначити, що місця, показані на відео, вибиралися не рандомно. Наприклад, до Володимирського собору, що знаходиться в Херсонесі, не так давно приїжджав Володимир Путін. Навколо Херсонеського маяка розташована російська військова частина, в біля пам'ятника Тарасу Шевченку (Сімферополь) часто відбуваються затримання проукраїнських активістів."Ідея ролика - показати, що ми - українці, незалежно від національної, етнічної, релігійної та іншої приналежності, незалежно від того, знаходимося ми на материковій Україні або в Криму - ми все залишаємося громадянами України", - розповів Михайло Батрак, один із співавторів відеоролика.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Переможець "Голосу країни" з Тернопільщини проміняв мікрофон на форму касира: "Закохався, треба заробляти"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як історія пари з Севастополя, яка таємно приїхала в Київ, довела журналістку до сліз.