Рятувальники евакуювали 20 автомобілів з туристами з Обіточної коси на Азовському морі, яку розмило внаслідок сильної зливи.

У Запорізькій області через сильну зливу в суботу вранці розмило популярну курортну зону на Азовському морі – Обіточну косу в районі м.Приморськ. Із зони підтоплення евакуйовано 20 автомобілів з відпочиваючими, повідомляють місцеві ЗМІ.

"В результаті розмивання коси відрізаними від суші виявилися близько 70 відпочиваючих і 30 автомобілів", - розповіла речник Головного управління Держслужби з надзвичайних України в Запорізькій області Юлія Баришева.

Нагадаємо, жителі РФ, які вирішили відпочити в Криму, шоковані умовами та цінами на півострові і масово шкодують, що не поїхали на відпочинок до іншої крани.

Туалети через кожні 50 метрів, сморід від сміттєвих баків і засмучені діти – такі відгуки росіян, які зважилися проїхати по Кримському мосту і провести свій відпочинок на півострові. Крім того, курортники з Росії скаржаться на захмарні ціни, навіть у порівнянні з Петербургом і Москвою, жахливе обслуговування і повну відсутність сервісу.

Як повідомляв раніше Знай.ua, після потопу, який захлеснув Київ 25 липня, в мережі з'явилося безліч фото, відео і фотожаб щодо наслідків сильних злив. Так, в мережі з'явилося відео, на якому видно, як чоловік сплавляється по затопленій дорозі під мостом в районі Дорогожичів на надувному човні.

"Київ – місто курортне. І парасольки тобі, і водні розваги. Банани поруч, якщо що", - пожартував у Facebook Костянтин Ковшевацький, який і опублікував дане відео.

Також Знай.ua писав про те, що нещадний циклон продовжує руйнувати українські міста. Так за останню добу від сильних злив постраждала Одеса, де велика вода перетворила місто на Венецію.

Про це повідомляє "Вгороде".

У п'ятницю, 27 липня кількагодинна злива залила вулиці та площі. Сильний вітер викорчовував дерева.

Потужні потоки води змивали бруд і різний випадкове сміття в зливові стоки, через що дощоприймачі швидко забивалися.