Жителі РФ, які вирішили відпочити в Криму, шоковані умовами та цінами на півострові і масово шкодують, що не поїхали на відпочинок до іншої крани.

Туалети через кожні 50 метрів, сморід від сміттєвих баків і засмучені діти – такі відгуки росіян, які зважилися проїхати по Кримському мосту і провести свій відпочинок на півострові. Крім того, курортники з Росії скаржаться на захмарні ціни, навіть у порівнянні з Петербургом і Москвою, жахливе обслуговування і повну відсутність сервісу.

“У порівнянні з Туреччиною і Єгиптом – це жахливо! Санаторій “Перемога” – моя дитина плакала півдня, коли побачила, що тут відбувається. Мої діти сюди не поїдуть. А гроші, які були при собі, вже скоро закінчаться”, – розповів один з відпочивальників.

Жінка, яка пропонує екскурсії на півострові, розповіла, що цей вид бізнесу перебуває в повному занепаді. За її словами, всі, хто подорожує завдяки Кримському мосту – їдуть сюди по путівці, а значить зайві гроші вони витрачати не мають наміру.

“Міст відкрили, а толку ніякого. Всі, хто приїхав через міст на машинах, вони і їдуть на екскурсію на машинах. Купувати вони нічого не хочуть, всі приїхали за путівками, бюджетники”, – констатує працівниця екскурсійного бюро.

Кілька відпочиваючих відзначили, що в Криму дуже погано працює комунальна служба. Єдиним же позитивним моментом Криму є сонце і вода.

Нагадаємо, в мережі з'явилося відео, нібито відзняте на пляжі "Любимівка" в окупованому Севастополі. Автор стверджує, що "людей багато, приїхали з Севастополя. Є навіть туристи". У той же час онлайн-веб-камери з цього ж місця показують зворотне - пляж порожній.

Як повідомляв раніше Знай.ua, криворукі будівельники в Криму можуть знищити унікальну пам'ятку в Бахчисараї. Знаменитий у всьому світі Ханський палац під загрозою обвалу.

Про це повідомляє "Крим. Реалії".

Російська влада Криму обіцяє закінчити так звані ремонтно-реставраційні роботи в Ханському палаці до 15 серпня.

Також Знай.ua писав про те, що окупанти в Криму повним ходом готуються відзначати день військово-морського флоту. Так у соцмережі показали, як в окупованому Криму військові вертольоти Російської Федерації літали прямо над головами відпочиваючих на пляжі.

Відповідні фото опубліковані на сторінці блогера RoksolanaToday&Крим у Twitter.

"У вівторок, прямо по головах пляжників літали вертольоти. Люди кажуть – готувалися до севастопольського мілітарі-шоу скрепно, курортно, захоплююче...", – йдеться в повідомленні.