В українській армії розпочнеться низка реформ, які наблизять її до стандартів НАТО. Передбачається запровадження нових військових звань, які використовуються в військах Альянсу.

Про це повідомила начальник управління комунікацій та преси міністерства оборони України Оксана Гаврилюк під час брифінгу. Вона зазначила, що у відомстві підготували низку законопроектів, які дозволять втілити в життя важливі реформи в оборонній сфері.

Один з них передбачає введення нових військових звань. Це, за словами Гаврилюк, підвищить значимість у армії сержантського і старшинського складу ЗСУ.

"Зокрема, планується до розгляду у парламенті проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців". Він покликаний підвищити роль сержантського і старшинського складу Збройних Сил України у навчанні, вихованні, підготовці особового складу та виконанні завдань за призначенням відповідно до стандартів НАТО. Документ передбачає встановлення нових військових звань сержантського і старшинського складу", - розповіла вона.

Пропонується запровадити такі звання, як "штаб-сержант", "майстер-сержант", "старший майстер-сержант", "головний майстер-сержант", а також корабельні військові звання: "штаб-старшина", "майстер-старшина", "старший майстер-старшина" та "головний майстер-старшина".

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Законопроекти вже підготували та направили на розгляд Адміністрації президента, Верховної Ради та Кабміну.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Верховна Рада підтримала зміну зовнішньополітичного курсу країни. Відтепер пріоритетним для України буде вступ до НАТО.