У лавах терористів розбрат – річ буденна. Але якщо сутички бойовиків закінчуються пияцтвом і бійками, то "конфлікти інтересів" ватажків злочинних організацій обертаються зовсім іншими наслідками. Наприклад, катуванням у стилі російських спецслужб.

Подібний випадок описав відомий український блогер та журналіст Денис Казанський. Мова йде про політтехнолога з РФ, так званого "активіста "ДНР" Романа Манекіна.

Саме він у 2014 році став на бік фейкових ідей "руського міру". Але пізніше сварка із Олександром Кофманом (гордо іменує себе міністром неіснуючої республіки) стала для нього фатальною.

Пропагандиста кинули у підвал свої ж спільники, почали бити і звинувачувати у шпигунстві. Викрали Манекіна із власного будинку ще наприкінці вересня, з тих пір про нього ніхто нічого не чув. Хтось боявся говорити, як запевняє блогер, комусь просто було наплювати.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

"Ситуація ускладнюється тим, що Манекін - не просто якесь донецьке гарматне м'ясо, яке росіяни і за людей-то не тримають. Він - громадянин Росії. Ніби як - людина першого сорту, за нинішніми донецьким розкладами. Але "правдоруби" мовчать. Головне човен не розхитувати. А то, що товаришеві нирки відіб'ють - справа житейська", - додав Казанський.

Конфлікт набрав обертів після першої спроби критикувати Кофмана – тоді ж Манекіну відкрито пообіцяли переламати кістки, мовляв, щоб не говорив зайвого.

Озброєні люди кинули за грати і його дружину. Хоча потім відпустили. Але жінка зізналася: насправді, її також тримали не в СІЗО, а в приватному будинку, де могло статися що завгодно. Про фізичне насильство говорить також із острахом та неохоче.

"Погодьтеся, не республіка, а просто країна мрій! Хіба не варто вбити стільки людей, щоб побудувати такий райський куточок русского мира! Мішки на головах, тортури, доноси. Це вам не ваша срана Гейропа!", - підсумував журналіст.

Дивіться: Денис Казанський про припинення вогню на Донбасі

Як повідомляв портал "Знай.ua", Москва покинула у полоні своїх же терористів.