Медики категорично рекомендують не приймати деякі популярні препарати, адже вони провокують невиліковні хвороби. Це стосується жінок, які захищаються від небажаної вагітності за допомогою гормональних таблеток.

Про це пише The Independent.

Останні дослідження довели, що використання гормональних контрацептивів було пов'язано з 20% збільшенням ризику раку молочної залози. Ризик збільшувався з більш тривалим використанням препаратів.

"На жаль, жоден тип гормональних контрацептивів не позбавлений ризику", - сказала провідний автор дослідження Ліна Морч з Копенгагенської університетської лікарні.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Нагадаємо, вчені з'ясували, що такий рідкісний хімічний елемент як іридій здатен убивати ракові клітини. Експерименти показали, що атомарний кисень, який утворюється в результаті проникнення металу в ракову клітину, знищує її, не завдаючи ніякої шкоди здоровій тканині.

Дивіться: профілактика раку

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені з'ясували, що прийом знеболюючих у великих кількостях може спровокувати ожиріння, безсоння і гіпертонію.