Терористам так званої "ДНР", вочевидь, не вистачає "особового складу" – фейкове "МВС" сепаратистів нещодавно почало розшукувати громадян для отримання повістки із "військового комісаріату".

Якщо місцеве населення не прийде за викликом без поважних причин (яких саме – невідомо), то їх будуть забирати примусово.  

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко підписав так зване розпорядження "Про проведення навчальних військових зборів з громадянами, які перебувають в запасі". В ньому йдеться про набір резерву і вигадану, вже традиційно, військову загрозу.

Всім прибічникам бойовиків доручили розробити план:

"Керівники підприємств, організацій та установ усіх форм власності зобов'язані забезпечити збереження робочих місць та оплати праці своїм працівникам, включеним до складу резерву на період їхньої участі в навчальних військових зборах. Також "МВС" посприяє щодо розшуку, призову і доставки до місця проведення навчальних зборів громадян, які перебувають в запасі, в разі їхньої неявки на місце і в час, зазначені в повістці відділу військового комісаріату "ДНР" без поважних причин", - таке повідомлення розповсюдили ЗМІ сепаратистів.

Нагадаємо, за добу 10 квітня на Донбасі зафіксували 64 обстріли з боку сепаратистів.

Чотири українських військових отримали поранення, ще один - бойову травму. Тому говорити про перемир'я, котре згідно Мінських угод повинно було розпочатися ще напередодні Великодня немає сенсу.

Дивіться: Бутівку обстрілюють терористи, репортаж з передової

Як повідомляв портал "Знай.ua", з російського аеропорту Ростова таємно відправили до Сирії групу зі 130 осіб, які могли бути найманцями для підтримки режиму президента Сирії Башара Асада. Незадокументовані рейси з російського Ростова проводяться Cham Wings, сирійської авіалінією, яка постраждала від американських санкцій у 2016 році. Cham Wings потрапила під санкції за те, що, ймовірно, перевозила бойовиків режиму Асада у Сирії і допомагала сирійській військовій розвідці транспортувати зброю та обладнання.