У "ДНР" працівникам "бюджетної сфери" та "державним службовцям" заборгували 11,8 млн рублів.

Про це на сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

У червні-липні цей показник зріс на 7%. Це пов'язано з тим, що Росія не хоче переказувати гроші на погашення заборгованості. У Кремлі заявили, що фінансують терористів вчасно, а заборгованість лежить на їхніх плечах.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление». В ходе обстрелов и провокаций российскими оккупационными...

Posted by Dmitry Tymchuk on Thursday, 10 August 2017

Популярні новини зараз
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Крім того, додав Тимчук, у "МЗС ДНР" працюють над створенням "представництва" в ЄС. Зокрема, бойовики планують відкрити "представництво ДНР" у Марселі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок "ДНР" Олександ Захарченко відмовився від ідеї створення "Малоросії".